VOLNÁ KOČIČKA  jako mazlíček nebo na chov

Naše koťátka URČENÁ NA MAZLÍKA budou odcházet od 15 - 16 (i později,jak usoudím já dle povahy a růstu koťěte) týdne vždy kastrovaná !! BEZ VÝJÍMEK ! Mám k tomu své důvody. (viz.článek ranné kastrace ) Koťátka půjdou do nového domova čipovaná s pet pasem,očkovaná (2x) odčervená (4x),kupní smlouva,bohatá originální výbavička do začátku,3 generační rodokmen TICA a zdravotní prohlídka - vystavení kompletní zdravotní zprávy, před odběrem kotěte.

Kopie zdravotních testů rodičů

To že Vám prodáme jedno z koťátek nic nekončí,rádi se jezdíme na naše odchovy podívát a s majiteli udržujeme též přátelský vztah,vždy jsem novým majitelům k dispozici (ale jelikož i já mám náročnou práci,je možné že neodpovím hned)

ráda pomůžu,poradím,vše s Vámi budu řešit a zajímat se.

Koťátkům budu hledat opravdu ty nejlepší,zodpovědné rodiny,tak aby se měli stejně dobře jako u nás-prosím přečíst podmínky prodeje !!

Co se týká ceny :

Cena se odvijí od mnoha faktorů

1. zbarvení ( zbarvení tzv.rozety,čím hezčí,výraznější..leopardí rozety tím vyšší cena )

2.výbava (naše koťátka mají nadstandartní péči i výbavu)

3.jaké testy mají rodiče * popřípadě koťata

4.pořizovací cena rodičů a jejich kvalita

5.povaha- velmi mě záleží aby naše koťátka byla opravdu poťěšením pro nové majitelé,umazlenci do postele

*v naší chs testujeme: HCM a PKD u bengálek se dělá pouze sonografické vyšetření dále Fiv a Felv,a genetika Pra B a Pkdef to posíláme do USA laboratoř UC Davis v Californii,všechny testy Vám osobně předložím (na vyžádání samozřejmě ) a s sebou dostanete i kopii) naše koťátka jsou pod pravidelným veterinárním dohledem.

Cena bengálských rozetových koťat je od 15 - 25 tisíc i více vše záleží na kresbě a standartu-typu kočky svého plemene.