Kontaktujte nás: Bambibengals@gmail.com

VRH E

DNE 11.9. 2019 se nám narodila koťátka

Brown (black) spotted tabby                                                                                                                      Seal mink spotted tabby

                                                                             

Naše koťátka URČENÁ NA MAZLÍKA budou odcházet od 15 - 16 (i později,jak usoudím já ) týdne vždy kastrovaná !! BEZ VÝJÍMEK ! Mám k tomu své důvody. (viz.článek ranné kastrace ) Koťátka půjdou do nového domova čipovaná s pet pasem,očkovaná (2x) odčervená (4x),kupní smlouva,bohatá výbavička do začátku,3 generační rodokmen TICA a zdravotní prohlídka - vystavení kompletní zdravotní zprávy, před odběrem kotěte.Kopie zdravotních testů rodičů

Eriček může odejít již do nového domova

Koťátkům budu hledat opravdu ty nejlepší,zodpovědné rodiny,tak aby se měli stejně dobře jako u nás-prosím přečíst podmínky prodeje !!

Co se týká ceny :

Cena se odvijí od mnoha faktorů

1. zbarvení ( zbarvení tzv.rozety,čím hezčí tím vyšší cena )

2.výbava (naše koťátka mají nadstandartní péči i výbavu)

3.jaké testy mají rodiče * popřípadě koťata

4.pořizovací cena rodičů a jejich kvalita

5.povaha- velmi mě záleží aby naše koťátka byla opravdu poťěšením pro nové majitelé,umazlenci do postele

*v naší chs testujeme: HCM a PKD u bengálek se dělá sonografické vyšetření dále Fiv a Felv,a genetika Pra B a Pkdef to posíláme do USA laboratoř UC Davis v Californii,všechny testy Vám osobně předložím a s sebou dostanete i kopii) naše koťátka jsou pod pravidelným veterinárním dohledem.

Cena bengálských rozetových koťat je od 15 - 20 tisíc i více vše záleží na kresbě a standartu-typu kočky svého plemene.

Cena Erika je 16 000,- náš čmeláček

Koťata určená do chovu budou mít i test na genetické nemoci PKDEF a PRA B + FIV a FELV + Color test

5 generační rodokmen

(případně dle domuvy,není podmínka)

Bambibengals Eddie
brown (black) spotted tabby  kocourek PRODÁN
Bambibengals Enzo
brown (black) spotted tabby kocourek PRODÁN
Bambibengals Evan
brown (black) spotted tabby kocourek

 PRODÁN

Bambibengals Erik
brown (black) spotted tabby kocourek         Volný mazlíček

Všechna naše koťata jsou pouze bytová,nechodíme s nimi ven a to samé vyžaduji po nových majitelech (pouze zabezpečený,celooplocený výběh) procházky na vodítku nedoporučuji.(nemoci,jedy,nachlazení,paraziti a další,člověk si to moc neuvědomuje.)

Všechny naše koťata s námi spí v postýlce a jsou s náma pořád.Každé je jiné ale pořád se mění,proto článečky k nim budu občas měnit.

Miluji hry ,hlavně teleskopické mávátka které dostanou s sebou.Milují šplhání do výšek,běhání a dělání různých kravinek.Proto doporučuji opravdu kvalitní škrabadla či poličky . https://www.kocicistromy.cz/ a nebo https://www.rajenpets.cz/cz/skrabadla-pro-kocky/

Nejen že opravdu dlouho vydrží,ale jsou pro kočičky bezpečné. Pro ty náročnější :-D https://skrabadla-rufi.cz/

Bambibengal Erik - na mazlíčka

Poslední náš druhorozený kocourek Eriček,je to náš rozmazleneček a takový ťuntík hodný,ale čert s ním cloumá.

Jako všechna naše koťátka tak i on miluje společnost,je komunikativní(jako všechny bengálské kočky)upovídaný,společenský,rád u všeho asistuje a vše ho zajímá,miluje hry s mávátkem,teleskopickém(dostane součást balíčku).Kocourek se hodí k odrostlejším dětem,bude jim skvělým parťákem.Bude vyžadovat aby se mu nový majitel hodně věnoval a pejsci nebudou problém,určitě bude potřebovat kamaráda s podobnou povahou s kterým si bude moci hrát a dělat lumpárny.Rád chodí na klín a nebo bude u Vás ležet ve Vaší blízkosti,či spát v posteli.Je to hodný a milý kocourek.