Kontaktujte nás: Bambibengals@gmail.com

! Podmínky prodeje !

Naše koťátka vyrůstají v rodinném prostředí,jsou jako naše děti, věnujeme jim tolik času a péče,že nám velmi záleží do jakých rodin půjdou.Naše koťátka mají k dispozici celý byt.Asistují nám u všeho dění.Jako správné kočičky tak i ty naše milují hry,zejména myšky a peříčka na teleskopu.

Koťátka neprodáváme pro další obchod ani takzvaným množitelům, kteří si myslí, že je kočička pro ně vhodným zdrojem příjmů a neohlížejí se na jejich zdraví ani na chovný řád.

Naše koťátka budou do nových domovů odcházet vždy s PP a registrací u TICA !

Začínajícím chovatelům velmi ráda pomůžu a poradím jim ohledně chovu a to i do budoucna.

Za závaznou reservaci koťátka požaduji složení zálohy 1/3 v případě zrušení rezervace je záloha nevratná!!( zálohu je možné případně vrátit do 5 dnů od připsání částky na účet.Pozdější zrušení reservace - bude sloužit jako úhrada zvýšených nákladů a ušlého zisku (tj. finanční ztrátu způsobenou nemožností nabídnout kotě jinému zájemci).

Vyhrazuji si právo zrušení rezervaci chovatelem (v tomto případě je záloha vratná) !!!

Zájemci o naše koťátko bychom poprosili aby nám o sobě napsali pár řádků (odkud jste,kde bydlíte,máte děti nebo jiné zvířátka...začít větou kolik stojí kotě?nebo jen kolik za to chcete.. opravdu nepůsobí dobře.)

Též dáváme přednost zájemcům kteří se s námi osobně setkají.

Upozorňuji,že naše koťátka neprodáváme jako dar ,smlouvu sepisujeme s přímím majitelem starším 18 let !

Koťátka od nás budou odcházet od 13-15 týdne,koťátka na mazlíka (PET) budou odcházet do nových domovu vždy kastrovaná!Koťátka budou očkovaná( 2x v osmém týdnu a dvanáctém proti Calicivirus,Panleucopeniae a Rhinotracheitidis ) odčervená (3x odčervujeme pastou Banminth a pastou Caniverm) čipovaná s Pet pasem,řádnou kupní smlouvou,kopiemi testů rodičů i prarodičů,batůžek do začátku a chovatelský servis.

Koťátka před odchodem do nového domova projdou zdravotní prohlídkou která bude nejdéle jak 4 dny stará,vše bude zapsané v Pet pasu (očkovací průkaz)

S budoucími majiteli požaduji kontakt a informace o zdraví a prospívání kotěte,za videa a fotky jak se koťátkům daří v novém domově budeme moc rádi.

V případě zjištění o zanedbání péče (nedostatek vody a krmení,špatná prořídlá srst,vystouplé žebra,znečištěné uši a oči ...) či týrání koťátka, vyhrazuji si právo odebrání kotěte zpět, což je uvedeno i ve smlouvě!!bez finanční náhrady

Je možné, že kotě navštívíme po dohodě u budoucího majitele!

Požaduji informaci v případě,že se nový majitel koťátka rozhodl jej z nějakého důvodu prodat a dle kupní smlouvy v tomto případě musí být koťátko jako prvnímu zájemci nabídnuto zpět chovateli.

Naše koťátka půjdou jen do nejlepších podmínek a velmi mě záleží na tom aby se měli naše koťátka v nových domovech dobře,aby netrpěla samotou,stresem,zvířecí kamarád je velmi vhodný (soužití s hlodavci a ptáky se moc nedoporučuje).Koťátka neprodávám jen proto,abych je udala,ale snažím se jim najít ten nejvhodnější domov kde budou šťastná,proto pokud uvidím že jsou k sobě dvě koťátka výrazně fixovaná budu jim pokud možno hledat společný domov kde budou vyrůstat spolu!Dvě koťátka si lépe zvyknou,budou si oporou a budou si společně hrát :-)

Naše koťátka jsou určena pouze do bytu/domu,volný pohyb venku není možný z důvodu možných nebezpečí (auta,jedy,nepříznivé počasí… )!! Pohyb možný pouze ve venkovním výběhu,který je dobře zabezpečený nebo na kšírkách.

KOŤÁTKA URČENÁ PRO CHOV

Koťátka určena do chovu půjdou pouze do registrované chovatelské stanice kde budou mít perfektní podmínky pro chov ( jak kočiček tak kocourků),opravdu mě velmi zajímá kde naše odchovy budou žít a jaké budou mít podmínky !!!Zjištění,že chovatel odchovává koťata bez PP ,bude chovateli zvíře odebráno.Cílené množení nebude podporováno !!

Koťata určená do chovu budou mít i test na genetické nemoci PKDEF a PRA B + FIV a FELV + Color test

5 generační rodokmen

Pokud máte nějaké otázky či Vás něco zajímá můžete nás kontaktovat