Kontaktujte nás: Bambibengals@gmail.com

Zakladatelka naší chovatelské stanice Bambibengals  ,, Bambina Heavensgate '' zároveň naše první bengálská kočička,nyní žije v Brně.Nikdy nezapomeneme.

MOMENTÁLNĚ NEMÁME ŽÁDNÁ KOŤATKA

Vítám Vás na našich stránkách chovatelské stanice bengálskýh koček

Jsme malá chovatelská stanice bengálských koček rodinného typu ve Svitavách z České Republiky registrovaná u mezinárodní organizace TICA ( The International Cat Association).Naši chovatelskou stanici jsme zaregistrovali 5.5.2016

Naše kočičky s námi žijí jako plnohodnotní členové domácnosti ! Spí s námi v posteli jak kočičky tak koťata a jsou s námi při každodenním dění.

Náš byt je jim plně přizpůsoben a zabezpečen,nenajdete u nás žádné klece ani kočičky neudržujeme oddělené.

K dispozici jsou u nás vysoké škrabadla,poličky a do budoucna plánujeme další úpravy (RajenPets , Drapaki Rufi)

Naše kočičky pochází z testovaného chovu,testujeme na HCM,PKD,PKDEF,PRA-B,FIV a FELV(FIP),streptokok canis.

Cílem našeho chovu je odchov zdravých ,typových ,vymazlených koťátek .Chceme,aby koťátka od nás byla radostí nových majitelů,stejně jako dělají radost nám.

Pokud se Vám líbí některé naše koťátko nebo se chcete jen dozvědět více o tomto úžasném plemeni sledujte nás  na facebooku .

Informace pro zájemce o naše koťátka:

pokud Vám ještě tentýž den neodpovím na případné sms nebo e-mail... či Vám neberu telefony,prosím buďte trpělivý,mnoho lidí si myslí,že chovatelské stanice žijí s prodeje koťátek,ale většina nás chovatelů chodí do práce aby jsme si tento sen mohli splnit,i když kočičky milujeme máme i jiné povinnosti a zájmy.Velmi Vám děkuji za pochopení :-)


https://www.facebook.com/profile.php?id=100011500389623

Marie Živná Bambibengals

nebo fb stránka Bambibengals cattery

Bambibengals cattery

E-mail : Bambibengals@gmail.com    

               Bambibengals.cattery@seznam.cz

Marie Živná

Informace pro zájemce o naše koťátka:

pokud Vám ještě tentýž den neodpovím na případné sms nebo e-mail či Vám neberu telefony,prosím buďte trpělivý,mnoho lidí si myslí,že chovatelské stanice žijí s prodeje koťátek,ale většina nás chovatelů chodí do práce aby jsme si tento sen mohli splnit,i když kočičky milujeme máme i jiné povinnosti .Velmi Vám děkuji

 

Náš web pravidelně aktualizujeme

 
O nás/About us
25.11.2019, 21:11
O nás/About us